Menu Close

Užgavėnių šventė praūžė Riešės vaikų darželyje

Kai už lango dangus maišosi su žeme, ir visus planus išbėgti į kiemą sujaukia oras, Riešės vaikų darželio bendruomenė su vaikučiais vis tiek trankiai ir šiek tiek netradiciškai vijo žiemą lauk.

Visose grupėse nuo ryto tvyrojo džiugi nuotaika, įspūdingomis kaukėmis ir įvairiaspalviais drabužiais puošini grupės vaikučiai su mokytojomis bei padėjėjomis keliavo per visą darželį su barškučiais garsiai skanduodami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ Užsukdami į svečius pas kitus darželio vaikučius, pasivaišinę ir pažaidę žaidimus, visi sugužėjo į salę, kurioje laukė šeimininkas su šeimininke bei žiemos ir pavasario kaltininkai – Lašininis ir kanapinis, kurių kovą smagiai palaikė ugdytiniai ir visa bendruomenė. Šventinę nuotaiką užkūrė gyva muzikos kapela, ratelių sūkuryje vijosi visokių personažų ir velnių, ir raganaičių, ir čigonėlių ir kitų veikėjų, laukiančių ateinančio pavasario! Visą šventę vainikavo skaniausi mieliniai blynai, kepti virtuvės šeimininkių bei apdovanojimai gražiausiųjų ir linksmiausiųjų.

Norime nuoširdžiai padėkoti visai darželio bendruomenei, muzikantams bei tėveliams, kurie mūsų šventę pavertė smagia ir išskirtine, nes kostiumų originalumas bei vaišių gausa tikrai primins gražią žiemos užbaigtuvių šventę.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kizina

                           

       

Skip to content