Menu Close

Tarptautinė vaikų gynimo diena su daug saulės ir dar daugiau vaikų šypsenų

Jau gražia tradicija tampa mūsų darželyje Tarptautinę vaikų gynimo dieną švęsti šiek tiek netradiciškai. Visus susirinkusius pasveikino su vasaros pradžia ir vaikų gynimo diena direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita. O vėliau į meno, muzikinę, vaišių bei sporto stotelių veiklas vaikučius sukvietė mokytojos ir mokytojų padėjėjos, kurios rengė įvairias užduotis. Vaišių stotelėje logopedė Gita edukavo apie užkandžių naudą, žaidė žaidimus ir vaišinosi, jai talkino ūkio vedėja Ramunė. Menų stotelėje vaikai piešė, žiūrėjo mokytojos Jolantos paruoštą spektakliuką. Sporto stotelėje netrūko puikių emocijų ir garsaus juoko, iš peties piratų mankštą ir sportines užduotis vedė pedagogė Tatjana. Muzikos stotelėje vaikai šoko, grojo ir linksminosi, juos „užkūrė“ mokytoja Agnė. Visose stotelėse su vaikais aktyviai dalyvavo mokytojų padėjėjos Onutė, Renata, Inga, Valentina, Dana ir Laima. Paskui visi pasibuvę įdomiosiose stotelėse, keliavo į pagrindinį darželio kiemą, kur visų laukė „Žiniuko šalyje“ koncertinė-edukacinė programa. Čia netrūko šokių, garsaus juoko ir kūrybinės laisvės. Baigiamąjį žodį tarė direktorė Kristina Mikolajūnienė, ji padėkojo visiems prisidėjusiems prie puikios šventės. O saulės spinduliai kvietė pasitikti tikrą kalendorinę vasarą ir džiaugtis gražia vaikų diena.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kizina

 

 

Skip to content