Menu Close

Išleistuvių šventė nuaidėjo „Drugelių“ grupėje

Gaivus ir šiltas pavasario oras, kvepiantys alyvos žiedai mums primena, kad atėjo išleistuvių metas. Gegužės 24 – tą dieną Riešės vaikų darželio „Drugelių“ grupės tėveliai ir vaikučiai sugūžėjo į šventiškai papuoštą salę. Čia skambėjo dainelės eilėraščiai apie mamą ir draugystę. Vaikai ir tėveliai džiugiai sprendė užduotis, atsakinėjo į klausimus. Darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė įteikė programos baigimo diplomus ir varpelius. Po iškilmingos dalies vaikų laukė staigmena! Lauke juos pasitiko animatoriai, su kuriais vaikai žaidė, dūko, linksminosi. Pabaigoje visi buvo apdovanoti tatuiruotėmis ant rankelių.
Visą šventę lydėjo pakili nuotaika, džiugios emocijos.
Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Nijolė Tracevičienė
Skip to content