Menu Close

„Saulės zuikiai“ tarė sudie darželiui….

Darželyje nuaidėjo ikimokyklinio amžiaus vaikučių „Saulės zuikių“ išleistuvės. Net dangus „prakiuro“ tądien, kaip liūdna atsisveikinti su nuostabiais ugdytiniais, jų tėveliais ir visa darželio bendruomene.

Šventinę programą pradėjo ir ją vedė mokytoja Agnė, tariusi nuostabius žodžius visiems susirinkusiems į šventę, o vaikų pasirodymai ir ištarti jautrūs eilėraščiai išties graudino ir lietė kiekvieno širdį. Juk tie keleri metai, praleisti darželyje – patys svarbiausi, kuomet prisimeni draugus, mokytojus, juoką, ašarėles, darbelius ir nueitą kelią iki mokyklos.

Jaukioje šventėje vaikučius palaikė ir kartu eiles skaitė mokytojos Agnė ir Jūratė bei mokytojos padėjėja Renata. Meninio ugdymo mokytoja Vaiva parodė muzikinę programą su vaikučiais. Baigiamąjį žodį ir ikimokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus bei simbolinius varpelius visiems ugdytiniams įteikė darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė. Vėliau buvo ištarti padėkos ir sveikinimo žodžiai, foto blyksčių sesija, po kurios visus į darželio kiemą kvietė tėvelių paruošta staigmena – dovana „Basakojų takas“. Ir galiausiai paskutinės vaikiškos, darželio svajonės pakilo į orą….

Esame labai dėkingi visiems dalyvavusiems ir kūrusiems šią šventinę dieną, po kurios „Saulės zuikiai“ su mokytojomis ir tėveliais vyko į „Adventica“ pramogų parką, kur netrūko smagaus padūkimo, gražių sveikinimo ir atsisveikinimo žodžių, apsikabinimų ir skardaus juoko.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kizina

Skip to content