Menu Close

Užgavėnių šventėje netrūko originalių kostiumų, vaišių ir triukšmingai išvyta žiema

Užgavėnės – viena linksmiausių žiemos švenčių. Vasario 13 dieną Riešės vaikų darželio bendruomenė pasiruošė triukšmingam tradiciniam žiemos išvarymui. Kiekvienoje darželio grupėje vyko žaisminga ir džiugi pramoga „Lauk, lauk, žiema, iš kiemo!“ Visi linksmai šoko, dainavo, įvairiausiais būdais vijo žiemą ir kvietė pavasarį. Smagi buvo „Lašininio“ ir „Kanapinio“ kova. Užgavėnių blynų ir kitokių vaišių ragavimas vaikams suteikė teigiamų, džiugių emocijų.
Šventės pabaigoje vaikai atidavė „Morei“ visus ožiukus, pykčius, nesusipratimus, kartu su žiema ją išlydėjo ir geromis širdelėmis lauks sugrįžtant pavasario!
Nijolė Tracevičienė, mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
Skip to content