Menu Close

Saulėtame darželio kieme paminėtos pavasario sutiktuvės – Velykėlės

Mūsų darželio Velykų savaitinį projektą vainikavo gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė – Velykėlės. Visą savaitę vaikai su pedagogėmis edukavo Valykų tematika. Šeimose irgi visi paminėjo Šv.Velykas. O šiandien, balandžio 11 d. pasidžiaugti susitiko visos darželio grupės, darželio bendruomenė saulėtame darželio kieme. Vaikučius pasitiko Velykų bobutė ir du linksmi jos padėjėjai Zuikiai Puikiai. Velykų bobutė papasakojo vaikams apie kiaušinių dažymo spalvų reikšmes. Zuikiai Puikiai kvietė šokti ir dainuoti, vaikai klausėsi velykinių istorijų, dalyvavo viktorinoje „Atspėk paukštelį pagal jo balselį“. O kaip be margučių rungtynių? Rinkome greičiausiai ir toliausiai nuriedėjusi margutį. Vėliau, spalvotomis kreidelėmis, visi vaikai piešė margučius, spalvino kiaušinius. Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Tatjana Ralovecienė

Skip to content