Menu Close

Riešės vaikų darželis švenčia Vilniaus gimtadienį

Nuo pat ankstyvo sausio 25-osios ryto Vilniaus r. Riešės vaikų darželyje tvyrojo šventinė nuotaika. Pasipuošę, ryškiaspalviais balionais nešini, vaikai skubėjo sveikinti Vilnių.

Meninio ugdymo mokytoja ekspertė Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė visus ugdytinius iš „Ančiukų“, „Bitučių“, „Drugelių“ ir „Saulės zuikučių“ grupių, jų mokytojas Jolitą Selilienę, Nijolę Tracevičienę, Tatjaną Ralovecienę ir Jūratę Černiauskienę bei administraciją pakvietė švęsti Vilniaus 700-ąjį gimtadienį.

Visų grupių vaikai visą mėnesį ruošėsi šiam renginiui – mokėsi dainelių, šokių, muzikavo ir ritmavo, nes švęsti tikrai yra ką – juk kita tokia proga bus tik po 100 metų!

Vis dėlto vaikai ne tik linksminosi, bet ir turėjo atsakyti į viktorinos klausimus, pavyzdžiui, kaip siejasi Vilniaus vardas ir muzika, kokius maisto produktus, pavadintus Vilniaus vardu jie žino ir kt. Į klausimus padėjo atsakyti ne tik mokytojos, bet ir renginyje dalyvavusios Riešės vaikų darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė bei direktorės pavaduotoja ugdymui Ligita Kizina, kurios dar ir parengė vaikams siurprizų.

Šis renginys buvo graži įžanga į šventinę dieną, kurios vakarą visos mokytojos linkėjo vaikams praleisti su tėveliais Vilniuje ir pasidžiaugti mūsų sostine.

 

Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja ekspertė Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė

 

Skip to content