Metodinė-praktinė konferencija „Mokomės kartu su vaikais“

Balandžio 23 d. Vilniaus rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinis būrelis bendradarbiaudamas su Švietimo skyriumi organizavo Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų metodinę-praktinę konferenciją „Mokomės kartu su vaikais“.

Konferencijos tikslas ‒ skatinti ikimokyklinio ugdymo pedagogus pasidalinti gerąja patirtimi siekiant ugdyti laimingą vaiką.

Konferencijos  dalyviai pasidalino savo sėkminga darbo patirtimi padedančia sėkmingai ugdyti vaiką.

Konferencijos metu  savo gerają darbo patirtimi pasidalino ir parengė stendinį pranešimą „Sėkminga darbo patirtis – per tris garso šviesoforo žingsnius į atsipalaidavimo erdvę“, Jolita Selilienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė. Renginyje dalyvavo ir darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė, kuri į savo įstaiga „atsinešė“ gerosios patirties.