Menu Close

Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnuose įvyko ekologinio konkurso „Žalioji palangė“ baigiamasis renginys, kuriame pastebėtas ir įvertintas mūsų darželis

Konkursas „Žalioji palangė“ kasmet pakviečia ugdytinius pajusti pavasario dvasią, iš arti stebėti ir pažinti augalus. Šiemet jame dalyvavo 325 įstaigos ir beveik 6 000 vaikų, kurie namuose, mokykloje ar vaikų darželyje kūrė kompozicijas. Iš viso 2024 m. konkursui atsiųstos net 324 puikios „Žaliosios palangės“.

Į žaliąją kelionę ieškoti gamtos stebuklų leidosi ir Vilniaus r. Riešės vaikų darželio „Ančiukų“ gr. vaikai su mokytoja Jolita Seliliene ir tėvelių komanda. Komisija šįkart vertino ne tik nuotraukas bei idėjos originalumą, bet ir tai, kiek aktyviai buvo įsitraukę patys vaikai, taip pat proceso stebėjimo analizę ir išvadas.

Mūsų įstaiga savo originalumu pranoko daugelį ir pateko į 30 atrinktųjų laureatų sąrašą. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės šiuo įvertinimu, kuris skatina augti ir siekti inovatyvių sprendimų ir ateityje.

 

Mokytoja metodininkė Jolita Selilienė

Skip to content