Menu Close

Vilniaus r. Riešės vaikų darželyje rudens šventės akimirkos

Spalis-rudenio takais keliauja… Dvi savaites darželis vykdė projektą rudens gėrybių tematika. Kiekviena grupė su tėveliais dirbo ir rengė parodėles. Penktadienį vainikavo graži ir rudeniška šventė lauke mažiesiems auklėtiniams. Ją surengė ir organizavo darželio pedagogai ir darbuotojai. Muzikinė inscenizacija apie „Raudonkepuraitę, kuri keliavo rudenėlio takeliu“. Draugiško vilko pasirodymas ir močiutės keptas obuolių pyragas, grybukai bei šilta arbata džiugino dalyvius.

Kiekviena grupė pasiruošė, pasipuošė ir pristatė save bei smagios muzikos apsupty šoko ratelius, dainavo daineles ir smagiai praleido laiką. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir šaunių akimirkų.

Vilniaus r. Riešės vaikų darželio administracija

 

Skip to content