Menu Close

Tolerancijos diena nušvito šviesa

Šviesos ir šilumos sklidina Tolerancijos žibintų šventė tamsiuoju metų laiku primena mums ir kartu įprasmina geradarystės ir dosnumo jausmą bei atjautos ir supratingumo vertybes. Šiemet šventę įprasmino tėvelių ir vaikų gaminti žibintai, kurie sukūrė jaukią šventę grupėse. Mokytojos visą savaitę kalbėjo apie toleranciją, vedė praktiškas veiklas apie gėrį, atsakomybę, atjautą ir supratimą. Kiekvienoje grupėje šiandien išaugo Tolerancijos žibintų kalniukas. „Saulės zuikučių“ grupėje kiekvienas vaikas noriai pasakojo ir pristatė savo žibinto pagaminimo istoriją, pasakojo ką reiškia šviesa, vėliau spalvino žibintus. „Ančiukų“ grupėje vaikučiai ryto rate traukė užduotėles, reikėjo apkabinti, gerą žodį pasakyti. Žiūrėjo prasmingą ir pamokantį filmuką ir galiausiai valgė veišes, kurios įprasmino tėvelių dalijimąsi ir šilumą. Šiemet „Bitučių“ ir „Drugelių“ grupėje žibintus gamino patys vaikai su mokytojomis, jie taip pat kalbėjo apie šią dieną ir stengėsi būti tolerantiški.
Skip to content