Menu Close

Su ugdytiniais ŠOKAME Į VASARĄ

Žaismingai, lydimi puikių nuotaikų, pasikvietėme į darželio kiemą VASARĄ!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kizina tarė sveikinimo žodį, pristatė ugdomųjų veiklų stoteles, kuriose vaikai nenustygo ir puikiai praleido laiką:) Menų stotelėje vaikai piešė vasaros skanumyną-arbūzą. Žaidimų stotelėje-mokytojos su vaikais žaidė inscenizuotą, su muzikos elementais žaidimą „Akla višta“. Muzikos stotelėje visi draugiškai trypė ratelius, dainavo bei grojo ritminius žaidimus. O ketvirtoje stotelėje-mažuosius pasitiko staigmena!!! Svečiai-būsimi fotbolo būrelio VŠĮ „Kamuolio draugas“ atstovai, atvažiavo su dideliausiu meškiuku Coco, kuris traukė visus lyg magnetas bei futbolo parodomąja programa! Visas stoteles aplankė ir aktyviai padalyvavo darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė. Laikas prabėgo puikiai! O atsipūsti po veiklų pakvietė „Alfa teatras“ su spektakliuku „Stebuklingas žodis“.

Dėkojame ir tėveliams, ir mokytojams prisidėjusiems prie šventės!
Skip to content