Menu Close

„Neterštuko“ pamokėlė Riešės darželio vyresniesiems

2022-aisiais metais startavusi „Vilniaus vandenų“ iniciatyva, globojama Aplinkos ministerijos ir palaikoma Nacionalinės švietimo agentūros, skirta Vilniaus miesto bei rajono darželiams ir pradinėms mokykloms. Šios iniciatyvos metu bendrovės komanda, kartu vyresniųjų vaikučių grupėmis susitiko su personažu „NETERŠTUKAS“. Vaikams trumpai ir žaismingai buvo pasakojama apie vandens bei nuotekų kelią, supažindinta su atsakingu vandens vartojimu. Vaikai išgirdo pasakojimą, koks gi yra sudėtingas vandens kelias iki kiekvieno mūsų namuose esančio čiaupo ir kodėl mums visiems svarbu atsakingai elgtis su nuotekomis. Visi vaikai galėjo sudalyvauti žaismingame žaidime „Laimės ratas“ ir laimėti po spalvinimo knygelę bei atsakyti į „NETERŠTUKO“ klausimus.

Mokytoja Agnė Rudytė

     

 

Skip to content