Menu Close

Mūsų darželis „dovanojo šilumą“ seneliams

Artėjantis Advento ir Šv. Kalėdų laikotarpis, tai gerų darbų, šilumos, pagalbos, užuojautos, supratingumo metas. Yra tiek daug žmonių, kuriems labai trūksta šilumos, švelnaus žodžio, šypsenos ir dėmesio.

Mūsų darželis jungėsi prie gražios akcijos „Dovanokime šilumą“, jos sumanytoja, mokytoja Agnė Rudytė su direktore Kristina Mikolajūniene vyko į Nemenčinės Savarankiško gyvenimo namus.

Senelius pasiekė visų pedagogių ir jų ugdytinių mažomis rankytėmis daryti darbeliai, dekoruoti kalėdiniai puodeliai, Riešės darželio darbuotojų kepti pyragai, šilti direktorės palinkėjimai, muzikinė pasaka ir pasibuvimo laikas drauge. Kaip jautru ir gera stebėti senelius, pažvelgti į jų akis. Akys lyg sielos veidrodis, kuriame slypi nugyventas jų gyvenimas, džiaugsmai, rūpesčiai. Seneliai žiūrėjo spektakliuko įrašą.

Buvimas geru gali pagerinti mūsų nuotaiką, nes gera nuotaika, gali padėti mums tapti dar geresniais. Tai yra nuostabus laimės ir gerumo ryšys, kurio esmė nuoširdus davimas.

Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Agnė Rudytė

 

Skip to content