Mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo Nemenčinės organizuotame baigiamajame renginyje „Kalėdinė garsų mozaika“

Sausio 10 d. Vilniaus r. Riešės vaikų darželio „Bitučių“ grupės ugdytiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės Nemenčinės vaikų darželyje įvykusiame baigiamajame renginyje (projektas „Kalėdinė garsų mozaika“). Baigiamojo renginio koncerte vaikai ne tik atliko muzikinį kūrinį – lietuvių liaudies Advento laikotarpio dainą „Oi, tu, bitaite“, kurį parengė su meninio ugdymo mokytoja eksperte dr. Vaiva Jucevičiūte-Bartkevičiene, bet ir įteikė organizatoriams savo angelą, sukurtą su vyr. mokytoja Jolanta Verbiliene, kuris praturtino projekto parodą, skirtą būtent angelams. Taip pat vaikai skyrė laiko parodos apžiūrai, stebėjo kitų vaikų pasirodymus, dainavo bendrą projekto dainą, lankėsi „Angelų kavinėje“, suspėjo pasidžiaugti Nemenčinės vaikų darželio įsirengta prakartėle. Kadangi renginys buvo susijęs su Kalėdomis mažieji projekto dalyviai gavo ir jiems Kalėdų senelio paliktas dovanas, kuriomis džiaugsis dar ne vieną dieną. Vis dėlto daugiau nei dovanos vaikus labiausiai pradžiugino pati renginio atmosfera ir naujos patirtys, įgytos tokia puikia proga svečiuojantis kitame darželyje.

Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja ekspertė Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė