Menu Close

Į mūsų darželį atvyko TIKRŲ TIKRIAUSIAS, MAGIŠKASIS KINAS KITAIP:)

Esame labai sužavėti ir  šiek tiek nusikėlę į fantastinę realybę, nes kiekvienos grupės vaikai su mokytojomis turėjo galimybę darželyje pamatyti neeilinį reginį. Tikrai, taip!
Salėje per kelias minutes atsirado erdvinis kupolas. Vaikai žavėjosi ir šiek tiek nedrąsiai, lyg į kosmoso laivą rinkosi žiūrėti edukacinių-pramoginių filmukų.
Ugdytiniams buvo parodyti vaizdų ir garsų pripildyti pramoginiai-edukaciniai filmukai 360 kampu. Mažieji stebėjo daugiau gražių vaizdų, animuotą medžiagą, o vyresnieniems buvo parodytas filmas „Kosmiks“, pažintis su astronauto profesija. Ši patirtis leido kiekvienam pabūti ir nusikeltį į fantastikos pasaulį bei šiek tiek atitrūkti nuo darželio kasdienybės.
Dėkojame už pramogą Kinas kitaip edukatoriams
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ligita Kizina
Skip to content