Menu Close

„Drugelių“ grupės žygis į Lietuvos žirgyną

Saulėtai gaivų rytą „Drugelių“ grupės vaikai su mokytojomis ir tėvų atstovais leidosi į ypatingą žygį – žirgyną. Visi grupės vaikai su plačiomis šypsenomis veiduose laukė šios dienos. Vos atėjus į žirgyną vaikus pasitiko maloni darbuotoja ir pakvietė eiti susipažinti su augintiniais, kurie stovėjo išdidžiai ir laukė iš vaikų rankų atneštų skanėstų: obuolių, morkų. Visi žirgai labai nuostabūs, vienas rudas, kaip šokoladas, kitas – baltas, tarsi debesėlis, o trečias – juodas lyg naktis. Vaikai aikčiojo iš džiaugsmo ir mokėsi, kaip reikia prieiti prie žirgo, ramiai, tyliai. Vėliau žirgyno darbuotoja atvedė mus į maniežą, kur vaikai jojo ant žirgo. Ši diena ilgai liks vaikų širdelėse – pilna džiaugsmo, naujų potyrių ir švelnų žirgų alsavimo.

Mokytoja Tatjana Ralovecienė
Skip to content