Dainų festivalis „Aš padainuosiu dainų dainelę“

Nuo balandžio 1 d. iki gegužės 1 d. vyko ketvirtasis respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualus dainų festivalis „Aš padainuosiu dainų dainelę“, kuris vyksta Vilniaus r. Riešės vaikų darželyje, ir tai tampa gražia tradicija. Gegužės mėnesio 5 d. įvyko ir nuotolinė metodinė diena. Jos metu buvo aptarta ir balandžio 16 d. švenčiama Pasaulinė balso diena, kurios paminėjimas yra pagrindinis festivalio akcentas, ir festivalio eiga.

Visus renginio dalyvius pasveikino Riešės vaikų darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė. Ji pasidžiaugė, kad kiekvienais metais festivalis sulaukia daug dėmesio, o mokytojai įdeda daug pastangų jam pasiruošti.

Apie festivalį pranešimą pristatė ir dr. Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė, Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja ekspertė.

Festivalio tinklapyje įkeltuose filmukuose suskambo dainos iš įvairių Lietuvos kampelių; labiausiai nutolęs nuo Vilniaus rajono iš jų buvo Lazdijai. Festivalyje kūrinius atliko solistai, duetai, kvartetai bei vaikų ansambliai, kurie šiais metais itin noriai būrėsi į jungtinius chorus. Mokytojai didelį dėmesį skyrė sceniniam įvaizdžiui, scenos apipavidalinimui, repertuarui, tautinio identiteto akcentavimui, tai sukūrė džiugios šventės nuotaiką.

Riešės vaikų darželio meninio ugdymo mokytoja ekspertė
Vaiva Jucevičiūtė-Bartkevičienė