Menu Close

Atėjęs ruduo padovanojo gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę

Rugsėjo 1-osios rytą, po vasaros atostogų, pailsėję ir paūgėję į Riešės vaikų darželį rinkosi vaikai ir jų tėveliai. Nemaža dalis  vaikučių  į darželį atvyko pirmą kartą. Jie stipriai laikėsi už tėvelių rankų, nedrąsiai žvalgėsi aplinkui. Šiais metais šventę vedė mokytoja Jolanta ir „Bitučių“ grupės ugdytiniai. Šventės tema buvo „Skrisk, skrisk, bitele, į mokslo ir žinių šalį“. Darželio aplinka buvo papuošta bitučių spalvomis: juoda, geltona ir įvairiomis gėlėmis. Visus susirinkusius nuoširdžiai pasveikino Riešės vaikų darželio direktorė Kristina Mikolajūnienė. Vaikučiams ji palinkėjo gražių, įdomių dienų darželyje, tėveliams drauge bendrauti ir bendradarbiauti, o pedagogams – sėkmingų ir kūrybingų mokslo metų. Bitutės, skrisdamos nuo vieno žiedelio prie kito, gražiai pristatė darželyje esančias grupes, deklamavo eilėraščius, mokė visus kartu dainuoti dainelę apie bitę. Šventės pabaigoje visi turėjo pereiti „Bitučių“ takelį ir sugrįžti į savo grupes, kur laukė siurprizai. Darželio direktorė visiems ugdytiniams įteikė po dovanėlę. Tėveliai su vaikais pakviesti nusifotografuoti prie spalvingos ir vaikiškai papuoštos arkos. Šventę puošė saulėtos akimirkos ir puikios emocijos. Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Nijolė Tracevičienė
Skip to content