Informacija tėveliams

Informuojame, kad nuo 2020-10-15 d.

Riešės vaikų darželis dirbs įprastu režimu. Riešės vaikų darželio administracija

SVARBI INFORMACIJA

Vadovaudamasi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus raštu Nr. (10-23 16.3.3)2-„Dėl koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejo epidemiologinės diagnostikos rezultatų“ ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų, patvirtintų Lietuvos Respublikos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-06-16 d. sprendimu Nr. V-1487 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“, bei 2020-09-22 d. sprendimu Nr. V-2090 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ 1.7 iki 1.7.4 punktais,

nuo 2020 m. spalio 12 d. ugdymo įstaiga darbą tęsia nuotoliniu būdu. Tokiu būdu darbas bus organizuojamas, kol nebus gautas leidimas iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbą organizuoti įprastu būdu.

Pagarbiai

Riešės vaikų darželio administracija

GERBIAMI TĖVELIAI,

PRANEŠAME, KAD ŠIANDIEN, SPALIO 6 DIENĄ, IŠ NVSC GAVOME NURODYMĄ NUO 2020-10-07 IKI 2020-10-09 DIENOS IMTINAI UŽDARYTI RIEŠĖS VAIKŲ DARŽELĮ, KOL DARBUOTOJAMS BUS ATLIEKAMI TESTAI DĖL COVID-19 LIGOS.
ŠIUO LAIKOTARPIU DARŽELIS NEDIRBS, O VAIKUČIAI BUS UGDOMI NUOTOLINIU BŪDU.
APIE TOLESNĮ UGDYMĄ INFORMUOSIME TURĖDAMI ŽINIŲ IŠ NVSC.

DARŽELIO ADMINISTRACIJA

Svarbi informacija

Dėl COVID-19 plitimo grėsmės, 2020 m. spalio 5 d. pirmadienį, Riešės vaikų darželis nedirbs, laikantis visų būtinų priemonių, bus dezinfekuojamos patalpos.
Darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu.
Apie tolesnę darželio veiklą informuosime pirmadienį.

Pagarbiai,
Administracija.

„Vilniaus rajono savivaldybė skelbia konkursą Vilniaus r. Riešės vaikų darželio direktoriaus pareigoms užimti.

Įstaiga: Vilniaus r. Riešės vaikų darželis.

Pareigybė: Vilniaus r. Riešės vaikų darželio direktorius.

Pagrindinis skelbimas apie konkursą įdėtas į Vilniaus rajono savivaldybės interneto svetainę (https://www.vrsa.lt/go.php/Priemimas-i-valstybes-tarnyba60388503179) 2020 m. rugsėjo 16 d.

Pretendentų atrankos data 2020 m. lapkričio 30 d.“.