Informacija tėveliams

GERBIAMI TĖVELIAI,

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. LAPKRIČIO 4 D. NUTARIMO NR. 1226 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“ PAKEITIMO 1.11. punkto, 2.2.9.1 papunkčiu:

„ Ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas vykdomas užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu;“.

Tad prašome tėvelių laikytis nurodytų rekomendacijų,  būti sąmojingiems ir pagal galimybes likti namuose.

Būkite ir likite sveiki!

Darželio administracija

„MAŽIEJI ŠNEKUČIAI“  - Anglų kalbos pamokėlės mūsų darželyje Mokome 3-7 metų vaikus anglų kalbos Vilniaus valstybiniuose ir privačiuose vaikų darželiuose. Pamokėlės vyksta 2 kartus per savaitę. Pamokėlės trunka 30 min. MAŽŲJŲ ŠNEKUČIŲ ANGLŲ KALBOS PAMOKĖLĖS (3–7 metų vaikams) Pritaikyta mažiesiems – pagal specialią adaptuotą programą. Smagu – daug kūrybinių užduočių ir žaidimų. Naudinga – išmokstami artimiausios aplinkos žodžiai, taisyklinga tartis. Prasminga – lavinami ne tik kalbos, bet ir bendrųjų kompetencijų įgūdžiai, pasiruošiama mokyklai. KODĖL VERTINGA ANKSTI MOKYTIS ANGLŲ KALBOS? Imlumas ir motyvacija – vaikai smalsūs, todėl lengvai perpranta žaismingą informaciją. Raidos etapai – šiame amžiuje formuojasi kalbos centrai, tad taisyklinga tartis išlieka net pamiršus žodžius. Paprasta – vaikams nereikia dėti daug pastangų, nes interaktyvios ir įdomios priemonės žadins jų fantaziją. Daugiau informacijos: www.maziejisnekuciai.lt

Paaiškinimas dėl mokesčio už vaiko maitinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas. Laba diena, Švietimo skyrius sulaukė nemažai klausimų dėl mokesčio už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą karantino metu Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas. Informuojame, kad Vyriausybei paskelbus karantiną, vaikai, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, lankys darželius ir mokyklas įprastai. Įstaigos nėra uždaromos. Mokestis už vaiko maitinimą ir ugdymo reikmių tenkinimą Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatomas vadovaujantis tvarkos aprašu (toliau – Tvarka), patvirtintu Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2017 m. birželio 30 d. sprendimu Nr. T3-279. Vadovaujantis Tvarkos 13.8. punktu Tėvai (globėjai, rūpintojai) nemoka mokesčio už vaiko maitinimą už nelankytas dienas švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, už kiekvieną mėnesio dieną, jei vaikas nelanko įstaigos dėl ekstremalių įvykių. Mokestis už ugdymą yra mokamas ir toliau, nes įstaigos nėra uždarytos, ugdymas vykdomas. Primename, kad priešmokyklinis ugdymas yra privalomas, todėl vadovaujantis Švietimo įstatymu tėvai privalo užtikrinti vaiko punktualų ir reguliarų švietimo įstaigos lankymą.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas:

Informuojame, kad nuo 2020-10-15 d.
Riešės vaikų darželis dirbs įprastu režimu. Riešės vaikų darželio administracija.

SVARBI INFORMACIJA

Vadovaudamasi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus raštu Nr. (10-23 16.3.3)2-„Dėl koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejo epidemiologinės diagnostikos rezultatų“ ir ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų, patvirtintų Lietuvos Respublikos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-06-16 d. sprendimu Nr. V-1487 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“, bei 2020-09-22 d. sprendimu Nr. V-2090 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ 1.7 iki 1.7.4 punktais,

nuo 2020 m. spalio 12 d. ugdymo įstaiga darbą tęsia nuotoliniu būdu. Tokiu būdu darbas bus organizuojamas, kol nebus gautas leidimas iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbą organizuoti įprastu būdu.

Pagarbiai

Riešės vaikų darželio administracija

GERBIAMI TĖVELIAI, PRANEŠAME, KAD ŠIANDIEN, SPALIO 6 DIENĄ, IŠ NVSC GAVOME NURODYMĄ NUO 2020-10-07 IKI 2020-10-09 DIENOS IMTINAI UŽDARYTI RIEŠĖS VAIKŲ DARŽELĮ, KOL DARBUOTOJAMS BUS ATLIEKAMI TESTAI DĖL COVID-19 LIGOS. ŠIUO LAIKOTARPIU DARŽELIS NEDIRBS, O VAIKUČIAI BUS UGDOMI NUOTOLINIU BŪDU. APIE TOLESNĮ UGDYMĄ INFORMUOSIME TURĖDAMI ŽINIŲ IŠ NVSC. DARŽELIO ADMINISTRACIJA
Svarbi informacija Dėl COVID-19 plitimo grėsmės, 2020 m. spalio 5 d. pirmadienį, Riešės vaikų darželis nedirbs, laikantis visų būtinų priemonių, bus dezinfekuojamos patalpos. Darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu. Apie tolesnę darželio veiklą informuosime pirmadienį. Pagarbiai, Administracija.
„Vilniaus rajono savivaldybė skelbia konkursą Vilniaus r. Riešės vaikų darželio direktoriaus pareigoms užimti. Įstaiga: Vilniaus r. Riešės vaikų darželis. Pareigybė: Vilniaus r. Riešės vaikų darželio direktorius. Pagrindinis skelbimas apie konkursą įdėtas į Vilniaus rajono savivaldybės interneto svetainę (https://www.vrsa.lt/go.php/Priemimas-i-valstybes-tarnyba60388503179) 2020 m. rugsėjo 16 d. Pretendentų atrankos data 2020 m. lapkričio 30 d.“.